Úvod > Proč nás zvolit

Proč nás zvolit

Je to jak s právníkem. Můžete mít dobrého interního právníka, který se Vám bude starat o smlouvy a základní potřeby, ale časem dojdete k tomu, že má své limity. Nedá Vám takové možnosti, přehled a řešení, jako právníci, kteří každý den praktikují své znalosti a dovednosti na různých případech, u různých klientu a neustále se na trhu pohybují.”

“ We ACT to deliver Absolute Comfort in Travelling ”


Naší snahou a cílem je dosáhnout maximální pohodlí při cestování. Na základě toho nabízíme komplexní přístup ke správě vozového parku a fleet managementu. Naší silnou stránkou je efektivní správa flotil se zaměřením na optimalizaci nákladu.  

Chápeme, že čas a focus našich klientů je důležitá a proto, naším cílem je postarat se, aby se klienti soustředili na svoje podnikání a projekty a svou mobilitu přenechat na odbornících. 

 

Jak toho dosahujeme a co umíme: 

  • komplexní tvorbu a následnou správu flotily dle požadavků klientu
  • optimalizaci firemní flotily a nákladů spojenou s mobilitou
  • máme komplexní přehled trhu aut a servisních nákladech
  • přehled na trhu leasingu a úvěru. Spolupracujeme s předními hráči a víme jaké jsou čísla. 
  • poradenství a řešení pojíštění včetně likvidace pojistných události
  • Pomoc s vyřízením a získáním potřebného financování od leasingových společnosti

Na základě obrovského množství zkušenosti se správou flotil a zároveň dlouhodobé spolupráce s kvalitními partnery jsme schopní nabídnout naším klientům zkušenosti a znalosti, které jim pomohou efektivně, výhodně a bez námahy mít pod kontrolou mobilitu ve své firmě.

NA ČEM ZAKLÁDAME

circle

SPOLEHLIVOSTI

Základní pilíř naších služeb. Cílem je, aby klienti se vždy mohli spolehnout na poskytované službě a aby odpovídali požadované kvalitě. 

circle

ODBORNOSTI

Pro správu vozového parku a optimalizaci flotily je zapotřebí odbornost jak z automotiv, tak i ze strany financi. Neustále rozvíjíme náš tým v různých směrech, aby jsme mohli nabídnout klientům nejnovější trendy a znalosti. 

circle

ZPĚTNÉ VAZBĚ

Milujeme zpětnou vazbu, na základě které se můžeme neustále zlepšovat.